pátek 16. října 2015

Scraproom

Jestli jste se podle názvu těšili, že vám představím svoji pracovnu, tak bohužel:-( Bude to dnes jen stránka o předělávce tohoto pokoje. Ale svůj pracovní koutek, jestli budete mít zájem, vám někdy ráda představím.
Jestli jste viděli moji úvodní neonovou stránku (tu), tak tahle se nese také v takovýchto barvách:
Na téhle stránce jsem se vyřádila:-) Horní bílá polovina je oživená výseky knoflíků ze stejného papíru. Papíry jsou od KésiArt a Echo Park. Nadpis je od Sassafras Lass + starý propisot. Papírové výseky jsou sice ve francouzštině, což mě neva a sem se navíc hodily jak ulité (horní říká cca: "Co je nového? Jasné barvy a šik styl v každém směru", na kolečku:  "3-2-1, začínáme"). K tomu neonové washi pásky, trocha uhlazeného i rozevlátého šití a stránka, která je barevně i stylově odrazem mé pracovny, je na světě:-) (škoda, že foťák nezachytil bílou jako bílou a barvy nejsou tak jasné jako v reálu. Inu bude hůř, při focení přes zimu...)
Krásný víkend všem! Mimochodem, počasí bude zdá jak dělané ke tvoření...

Janča

1 komentář:

  1. Tvůj styl se úplně změnil ( rozhodně ne k horšímu ;-) , jen je prostě jiný...) , ale stále má ten francouzský šmrnc a je jednoznačně krásný, čistý, úhledný, pečlivý... Papírové knoflíky jsou parádní! Jo...a na pracovnu se těším :-). I Tobě hezký víkend :-) H.

    OdpovědětVymazat