pátek 2. prosince 2016

LO návod: svatomartinská husa

Ač není listopadový kit typicky podzimní, podzimní stránky z něj jdou moc hezky a jeden postup jsem pro vás pro inspiraci nafotila. Je z loňské rodinné akce pečení husy. Mňam!
Klasicky začínám tím, že si z kitu vyberu vše, co se mi k fotce hodí. V případě samolepek to znamená, že si je dočasně přelepím na voskovaný papír, abych je mohla volně posouvat po stránce aniž by se mi hned přilepily. Ty co ve výsledku nepoužiju zase vrátím nakonec zpět na původní aršík. Ráda vzorované papíry odlehčuju jednobarevnou čtvrtou, nejčastěji bílou, ale tentokrát jsem sáhla po kraft, která jde hezky k podzimu.

Ve finále samozřejmě nepoužiju vše a něco naopak přidám.
Podklad jsem si připravila svou oblíbenou technikou, tedy přišití jednobarevné čtvrtky (kraft) na vzorovanou (puntíky). Tady mě mrzí, že jsem neměla zrovna po ruce džínovou nit v klasické rezavé barvě, myslím, že by k výsledné stránce šla dobře. Na kraft řtvrtku jsem si předtím vytiskla journaling
Aby to byl ten správný podzim, tak jsem nemohla vynechat chipboardy lístečků. Chtěla jsem jich ale víc, tak jsem je použila jako mustr pro výrobu další. Několik jsem jich obkreslila na kraft papír a zadní stranu puntíkované čtvrtky.

Další listí jsem si vystříhala z květované čtvrtky. Lístkům jsem dodala trochu plastičnosti ohnutím okrajů.

Listí zatím stranou, připravíme si další ozdoby. Zaujala mě jedna kartička z kartičkové čtvrtky (ty miluju!), ale ne její podklad. Tak jsem si vystřihla jen středový citát...

...a dozdobila.

Tak a můžeme na skládání stránky.
Fotka...kartička...

...listí dolů...

...přes něj našít proužek papíru a přidat chipboardy štítku, nápisu a srdíčka.

A hotovo:-)

Další inspiraci z listopadového Creative kitu od kolegyněk najdete TU.

Pá!
J.


2 komentáře: