pondělí 17. října 2016

Mimi scrap výbava

Panečku, jak to letí, Mikeškovi byl už měsíc! 
Fotíme, fotíme, a mě už pomalu a jistě svrbí ruce, že bych se vrhla opět do tvoření. Poprvé za svou scrapovou kariéru  bych chtěla zpracovávat aktuální fotky a tvořit aktuálně! Něco, co je zvlášť pro PLkářky běžné, ale já z toho mám vítr, jak budu (ne)stíhat. Ale zdá se, a musím to hodně zaklepat (!), že by mi nějaké tvoření to naše mládě už občas mohlo i dovolit:-) Na chviličku. Po kousíčkách.
Začala jsem polehoučku tím, že jsem si dala do kupy scrapovací materiál s miminkovskou tématikou. Něco jsem nakoupila už dávno, něco mi přistálo od holek z Papero Amo jak dáreček:-)

Poprvé jsem se rozněžnila když holky paperačky vybalily obchůdek při workshopu s Teresou Collins a já přišla nakouknout. Odnesla jsem si kartičky a acetátové čtverečky od Seven paper (Studio Calico) z kolekce Clara. Obojí jsou to typické produkty, které by mě z e-shopu nezaujaly, ale na živo je to něco úplně jiného! (taky to tak občas máte?)
 Čtverečky, které v obalu vypadají trochu mdle jsou ve skutečnosti barevné nádhery! Jasné barvy, jednoduchý font, minimalistický styl...prřesně co mám ráda.
 A jsou průhledné!!
Kartičky ze stejné kolekce mě taky zaujaly. Osobně mi nevadí anglické nápisy (často je naopak upřednostňuju před českými) a i kdybych některé kartičky nevyužila, tak jejich zadní strany mají hezkou barevnou mřížku, třeba na journaling.
malá ochutnávka kartiček
 Také jsem sáhla po chipboardech Baby boy od Becky Higgins.
Krátce nato jsem si na dubnovém srazu v Liberci pořídila u Didi další materiál na mrňouska. Především díky krásnému minialbu Dianky, který nás učila, mě zaujala kolekce It´s a boy! od Carta Bella. Hned si pro ní běžela do obchůdku. A to jsem dětské papíry neměla v plánu pořizovat:-)
Dále mě oslovila sada výseků od Pebbles. Výseky (die-cuts) si kupuju málokdy, protože často bych většinu sady nevyužila, takže před nákupem si obsah vždy pečlivě prolustruju obsah. A tahle sadička prošla bez ztráty bodu. No posudťe:
Nejen na miminkovské stránky se mi líbil 6*6 papíry od Avery Elle v krásných barvách a s jemnými vzory. Líbí se mi na nich mimo jiné i to, že papíry jsou oboustranné, přičemž zadní strana má jinou barvu, takže budu-li se chtít vyhnout třeba růžové, tak v pohodě můžu, aniž by byla čtvrtina sady nepoužitelná.
Nad sponkama jsem nedávno neodolala rovněž u Didi (kolekce Litlle you). Vůbec nevím jestli je využiju na scrap, možná mi jich bude líto, ale strašně se mi líbily:-)
Krásné překvapení mi nachystaly i moje milé holky z Papero Amo v podobě mimi-balíčku. Ten obsahoval dvě krásné sady kartiček z dílny Lucky Šindelkové, jejíž styl se mi moc líbí. Sada Je to chlapeček a Superhrdinové. K první z nich jsou i suprové samolepky.
Obě sady až neskutečně ladí k výše zmíněným výsekům od Pebbles, z čehož mám velikou radost:
kartiček je v sadách samozřejmě mnohem víc:-)
K tomu mi ještě holky nadělily krásné samolepky a chipboardy od Bella Blvd. Ty půjdou taky moc hezky ke kartičkám:

Tak. A to jsem si prosím pěkně původně nic echt miminkovského nechtěla pořizovat:-D S mojí oblibou papírů a ozdob v barvách modré/zelené/žluté by to nebylo třeba. To asi ty hormony:-)

A jak to naše robě chci scrapově pojmout? No chca nechca asi začnu s třicítkovým Project Life. Kombinace kapes a velkých stránek. Na jednu stranu se těším na kapsy, na stranu druhou se mi bude stýskat po obdélníkovém menším formátu, který miluju. A taky nemám moc ráda jak jsou třicítková alba ohromná:-( Ale přeci jen rozložení kapes a možností nabízejí více a s množstvím fotek miminka, které teď budeme mít je to asi jediná varianta. Restíky si nadále pojedu v 8,5*11.


Takže teď jen zatnout zuby a vrhnout se na fotky. Ale jakmile bude přede mnou kupička vytisklých fotek, tak je vyhráno a já budu moc ráda k nim každou volnou minutku odbíhat:-) Držte mi palce!

pá!
J.

2 komentáře: